FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie  /  1.01. Neviditelná rovnátka

Neviditelná rovnátka

Pro lékaře

Zařadili jsme do sortimentu neviditelné alignery vyrobené na Slovensku. Bez závazků pro poskytovatele, léčebný případ máte neustále pod kontrolou díky aplikaci AlignerManager, zákaznická podpora ve slovenštině a angličtině, rychlá výroba a dodání, evropská kvalita bez kompromisů, dostupné ceny, optimalizovaná retence a distribuce sil. Nevident Apka aplikace pro pacienty. ZP třídy I.

Výrobce:  Invident s.r.o.

Pro pacienty

Každý úsměv má svůj příběh. Za rovnými zuby není třeba chodit daleko. Srovnat zuby je možné i bez nošení nalepeného fixního rovnátka, bezbolestně. Záleží jen na Vaší disciplíně a pravidelnosti nošení. Máte to ve svých rukách. Objednejte se k ortodontistovi již dnes.

Výrobce:  Invident s.r.o.

Seznam poskytovatelů Nevident

Připravili jsme přehledně seznam autorizovaných ortodontistů. Vyhledejte si poskytovatele v České republice a objednejte se na konzultaci. 

Výrobce:  Invident s.r.o.

Vybíráme z BLOGU výrobce

Výbrali jsme pro Vás z blogu výrobce. Jsem příliš starý na nošení neviditelných rovnátek? Budu potřebovat retainer po ukončení léčby? Co je vibrační aktivátor a jak funguje? Jsou neviditelná rovnátka bezpečná? Jsou neviditelná rovnátka bezpečná pro těhotné? A mnohem více...

Výrobce:  Invident s.r.o.