FÓRUM PROFESIONÁLŮ    |     KDE NÁS POTKÁTE    |     VZDĚLÁVÁNÍItalDent  /  1 Ortodoncie

Ortodoncie

Akční nabídky

Na tomto místě máme pro Vás aktuální slevové nabídky ortodoncie

Výrobce: 

Katalogy ortodontických produktů

Katalogy ke stažení - rychlý přístup k ortodontickým produktům a sortimentu pro ortodontisty, které nejsou v katalogu.
Spotřební materiál, který je běžně používán i ve stomatologii, dentální hygieně apod. naleznete v samostatných odkazech Stomatologie, Ústní hygiena, Laboratoře a Organizace praxe.

Výrobce: 

mini Prevail

Nové kovové miniPrevail™ LOW PROFILE zámky jsou zaručeně "made in U.S.A." Jsou vyráběné technologií MIM vstřikování s 80-ti mžížkovou bazí pro vynikající retenci. Velikostí a tvarem odpovídají zámkům Mini Master

Výrobce:  G&H Orthodontics

Focus

Zámky Focus™ jsou novým standardem kvality a spolehlivosti. Mini Twin design přináší díky MIM technologii výroby plně funční zámky jako jsou standardní zámky. Navíc baze doleštěná EDM technologií přináší pokrokový systém spolehlivé retence.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Vapor

Keramické zámky Vapor™ jsou opět zaručeně "made in U.S.A.". Jejich polykristalická struktura dodává zámkům absolutní pevnost a výtečnou kluznou mechaniku - vyleštěné do dokonalosti jsou plně srovnatelné se safírovou průzračností.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Absolute - safírové zámky

Nejčistší monokrystal na trhu (99,98 % oxid aluminia). Safírové zámky s nejčistší průzračností, odolností proti zlomu, malých rozměrů a nízkým profilem (1,8 mm / .07'')

Výrobce:  Star Dentech, Jižní Korea

Agility SL

"made in U.S.A." zámky Agility™ mající NiTi vysunovací klip, který zajišťuje pevné držení po celou dobu léčby - je možné jej uplně odstranit např. v závěru léčby a plně ligovat jako twin zámky. MIM technologice výroby - vyrobeny vcelku

Výrobce:  G&H Orthodontics

ALL IN

S neviditelnými rovnátky se můžete v klidu usmívat po celou dobu léčby!
Estetické, efektivní a transparentní řešení, které pacienta v ničem neomezuje. Jednoduchá a pohodlná léčba díky počítačově naprogramované technologii pomalého posunu zubů.

Výrobce:  Micerium

Tvary oblouků G&H

G&H Orthodontics je světově uznávaným výrobcem premiových drátů. Při výrobě každého jednotlivého drátu je kladen velký důraz na přesnost daných tolerancí ve velikosti, tvaru a síly. Po dlouhá léta nabízí G&H Orthodontics své výrobky jiným výrobcům a distributorům ortodontického materiálu s možností prodeje pod jejich privátní značkou. Podívejte na sortiment tvarů labiálních a lingválních oblouků.

Výrobce:  G&H Orthodontics

Druhy drátů G&H

V sortimentu G&H naleznete vynikající dráty vlastní produkce, dále oblíbené autralské dráty AJ Wilcock® Australian Wire a poslední skupinou jsou pružiny a ostatní příslušenství. V této sekci je stručný přehled sortimentu.

Výrobce:  G&H Orthodontics

G4 Nickel Titan

Co je G4 NiTi? Jsou výsledkem dlouholetých výzkumů a vývoje G&H Orthodontics. Specifické výrobní procesy odlišují G&H dráty od ostatních drátů používaných v ortodoncii. Během výroby a po ní absolvují 14 různých testů - a prochází celkem 28-mi bodovou kontrolou. Výsledkem je 100% kvalita drátů odesílaných do prodeje. Náš TOP SELLER!

Výrobce:  G&H Orthodontics

G4rce Progressive Force NiTi

G4rce™ Progressive Force Nickel Titanium - termoaktivní oblouky s třemi progresivně rostoucími silami. Ty rostou od předního úseku k postrannímu úseku: řezáky (100 g) přes špičáky a premoláry (200 g) k molárům (300 g) - měřeno u .019x.025 drátu.

Výrobce:  G&H Orthodontics

M5 Thermal Copper Nickel

Nové a vylepšené! Precizní premiový drát se zabudovanou tepelnou transformací při 27°C pro předvídatelné síly pohybu zubů. Výrobní procesy G&H a testování výrazně odlišuje tyto oblouky od ostatních ortodontických drátů stejného druhu. TOP SELLER!

Výrobce:  G&H Orthodontics

G4 NiTi - Oblouky s torzí

G4™ NiTi oblouky se zabudovanou torzí umožňují časné přenesení torze 20° na horní přední řezáky

Výrobce:  G&H Orthodontics

Titan Moly™ - dříve BT3™

Titan Moly™ - dříve nazývané BT3™ Beta Titan - jsou slitinou Titanu a Molybdenu a jsou častou vyhledávanou alternativou před ocelí. Bez obsahu niklu - vykazují vynikající pevnost a tvarovatelnost.

 

Výrobce:  G&H Orthodontics

G4 (NiTi) a M5 (Thermal) - Spee křivka

Vyráběné jak v kvalitě G4™ (NiTi), tak v M5™ (Thermal) - oblouky s převrácenou Spee křivkou. Bohatý sortiment tvarů - distálně sbíhavé nožky, distálně rovnoběžné nožky či širší oblouk kompatibilní s Damon. Dostupné také varianty se stopkami, s dimplem či estetické bílé. Sortiment také spee se zabudovanou torzí na přední řezáky.

Výrobce:  G&H Orthodontics

EverWhite

EverWhite - NiTi bílé oblouky snoubí funkčnost a trvanlivost s estetikou. Splňují nejnáročnější požadavky pacientů, nízká viditelnost díky redukovanému odrazu světla, vhodné pro všechny druhy kosmetických zámků.

Výrobce:  American Orthodontics

24K gold coated

Zlaté oblouky mnohdy působíce více esteticky, než jakékoliv "bílé" oblouky. Podívejte se na sortiment, který nabízíme - v kvalitě NiTi a Ocel

Výrobce:  American Orthodontics

Ostatní příslušenství drátů

Příslušenství pro vertikální slot (rotační pružiny, separovací pružiny, Power Pin aj.), Kilroy Spring, Monkey Hook

Výrobce:  American Orthodontics

Ocelové dráty

Ocelové dráty - jsou vyráběné z vysoce kvalitní zdravotnické oceli. Přesný radius a kontrola torze zaručují optimální interakci drátu a zámku. Obvyklý sortiment - oblouky, oblouky s postem, pruty

 

Výrobce:  American Orthodontics

Ocelové splétané dráty

Splétané dráty jsou všeobecně více flexibilní a odolné zlomu v porovnání s klasickými jednopramennými ocelovými.
TWIST - třípramenné.
CO-AX - šestipramenné.
STREIGHT™ WOVEN - osmipramenné.

Výrobce:  American Orthodontics

Multiphase Blue

MULTIPHASE BLUE - jedinečná chromkobaltová slitina s výtečně tvarovatelnými možnostmi.

 

Výrobce:  American Orthodontics

NiTi a Ocelové pružiny

American Orthodontics nabízí NiTi a ocelové pružiny - tlačné (otevřené) a tažné (uzavřené). Dále také distalizační pružiny.

 

Výrobce:  American Orthodontics

Retainery & piny

Retainery ocelové, chrom-kobaltové, ze skelných vláken, retainery s kličkami, špendlíkové piny

 

Výrobce: 

BOND-A-BRAID™

Osmipramenný mrtvý plochý drát snadno zajistí kontrolu torze, která může být složitější u kulatých splétaných retenčních drátů

Výrobce:  Reliance Orthodontics

Bondable Retainer

Bondable retainer je ocelový drát o průměru .028 nebo .032 s ofsetovými bazemi lepenými lingválně, a to buď na řezáky nebo špičáky.

Výrobce:  American Orthodontics

Tender Fiber - dlahy ze skelných vláken

Silanizovaná skleněná vlákna Tender Fiber - jsou impregnovaná ve fluorescentní pryskyřici

Výrobce:  Micerium S.p.A.

Kanyly k přímému lepení

Široký sortiment včetně oblíbených LP (nízkoprofilových) kanyl - ty jsou nejlépe prodávanými kanylami na světovém trhu vůbec. Víme proč...

Výrobce:  American Orthodontics

ifit - nová generace kanyl k přímému lepení!

ifit™ jsou nejnovější a nejpokročilejší kanyly nové generace z dílny American Orthodontics. Jsou dokonalou kombinací funkčnosti, pohodlí a komfortu pro pacienta. Ultra nízký design - ještě nižší, než mají známé LP kanyly - je vyveden k absolutní dokonalosti. American Orthodontics je opět o krok napřed před ostatními výrobci Usmívající se

Výrobce:  American Orthodontics

Kanyly k bodování

American Orthodontics nabízí ten nejkomplexnější sortiment kanyl k nabodování. Ortodontista má tak možnost žádat kanyly, které mu budou nejvíce vyhovovat.

Výrobce:  American Orthodontics

Maximum Retention kroužky

Kroužky Maximum Retention mají laserem leptanou bazi, která bezkonkurenčně navyšuje retenci a kroužky se neuvolňují. Zatékavé "kapsičky" poskytují velký prostor pro dokonalou cementaci a adhezi.

Výrobce:  American Orthodontics

Henks Telescoping Herbst®

Aparátek vcelku - pro snadné nasazení. Mechanismus teleskopu se neuvolňuje. Unikátní kloub na kroužku umožňuje neomezenou laterální extruzi.

Výrobce:  American Orthodontics

MiniScope™ Telescoping Herbst®

Může být integrován k jakémukoliv existujícímu systému korunek a attachmentů. Mechanismus teleskopu se neuvolňuje. Neomezená laterální extruze je-li používán speciální kloubový šroubek AppleCore.

Výrobce:  American Orthodontics

Aparátek Herbst®

6-ti hranný šroubek usnadňuje nasazení a maximální komfort pacienta. Nižší profil díky offsetovému ramenu. Předsunovače mandibuly jsou dostupné v pěti délkách od 1 mm do 5 mm. Standardní matičky pro bezpečné a spolehlivé pájení, kdykoliv.

Výrobce:  American Orthodontics

Rollo™ Bands

Speciální usazovací kroužky pro použití s aparátkem HTH (Henks Telescopic Herbst) a MiniScope

Výrobce:  American Orthodontics

Mini Skirt™ Crowns - usazovací ocelová korunka

Tyto ocelové korunky jsou speciálně určené pro aparátky typu Herbst® a jiné ortopedické / ortodontické aparátky, které vyžadují pevné ukotvení a stabilitu na moláru.

Výrobce:  American Orthodontics